Przedszkole nr 10 "Le渘e Skrzaty" w Otwocku

Aktualno艣ci

Dni adaptacyjne w naszym przedszkolu

Zapraszamy na Dni Adaptacyjne w naszym przedszkolu,

kt贸re odb臋d膮 si臋 27 i 28.08.2018r.

od godziny 10 do 11.30

Spotkanie z Rodzicami dzieci nowoprzyj臋tych

Zapraszamy wszystkich rodzic贸w dzieci nowoprzyj臋tych na spotkanie,

kt贸re odb臋dzie si臋 27.06.2018r. (艣roda) o godzinie 16.00 w naszym przedszkolu.

Bezpiecze艅stwo danych RODO

Podstawowe informacje.

Od dnia 25.05.2018 r. wchodz膮 przepisy RODO, zgodnie z kt贸rymi publikujemy podstawowe informacje
dotycz膮ce Ochrony Bezpiecze艅stwa Danych w naszej plac贸wce.

Administratorem danych osobowych jest:
Przedszkole nr 10 鈥濴e艣ne Skrzaty鈥 w Otwocku  Reprezentowana przez Dyrektora Pani膮 Ewelin臋 Pszcz贸艂kowsk膮

Obecnie Inspektorem Ochrony Danych Osobowych (zgodnie z przepisami RODO) w naszej plac贸wce od dnia 25.05.2018 jest:
pan Aleksander Jaszczo艂t,
Podajemy dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Osobowych, do kt贸rego nale偶y zg艂asza膰 ewentualne przypadki naruszenia przepis贸w o ochronie danych osobowych:
numer telefonu: 505899819.

Informujemy, 偶e:
1. Odbiorcami danych osobowych s膮 wszyscy Pracownicy Przedszkola adekwatnie do zakresu obowi膮zk贸w.
2. Dane osobowe przetwarzane b臋d膮, w celu realizacji ustawowych i statutowych zada艅 Szko艂y i nie b臋d膮 udost臋pniane podmiotom innym, ni偶 upowa偶nione na podstawie przepis贸w prawa.
3. Dane osobowe przetwarzane b臋d膮 w okresie niezb臋dnym do realizacji Pa艅stwa obs艂ugi oraz w zgodzie z wymogami prawa.
4. Okresy przechowywania danych poszczeg贸lnych kategorii reguluj膮 przepisy Ustawy Prawo O艣wiatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2017 r., poz. 59 z p贸藕niejszymi zmianami).
5. Przys艂uguje Pa艅stwu prawo do dost臋pu do tre艣ci swoich danych, ich sprostowania, modyfikacji, usuni臋cia lub ograniczenia przetwarzania, a tak偶e prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
6. Przys艂uguje Pa艅stwu prawo do cofni臋cia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wp艂ywu na zgodno艣膰 z prawem przetwarzania, kt贸rego dokonano na podstawie zgody przed jej cofni臋ciem (jest to 鈥瀙rawo do bycia zapomnianym鈥). Mo偶na tego dokona膰 bezpo艣rednio w sekretariacie szko艂y.
7. Przys艂uguje Pa艅stwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak偶e w przypadku braku niekt贸rych danych, nie b臋dziemy w stanie 艣wiadczy膰 Pa艅stwu wszystkich us艂ug.

Feryjne osi膮gni臋cia naszych przedszkolak贸w

Maks K. z grupy "S贸wki" osi膮gn膮艂 super wyniki w Narciarskim Kursie Feryjnym.

Serdecznie Gratulujemy.

Terminowe uiszczanie op艂at